Potíria kai fiales Ετικέτα κασσιτέρου 'Αχλάδι', στρογγυλή, μέταλλο, ασημί
Κωδικός άρθρου : 100014580
Ετικέτα κασσιτέρου 'Αχλάδι', στρογγυλή, μέταλλο, ασημί
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,48 €
10
1,44 €
2%
20
1,39 €
6%
50
1,37 €
7%
100
1,11 €
24%
200
1,07 €
27%
500
1,04 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Στρογγυλή μεταλλική ετικέτα 'Αχλάδι' Ιδανική για σναπ αχλάδι, λικέρ αχλάδι κ.λπ. Στρογγυλή 2,5 cm μεγάλη, αυτοκόλλητη και εύκαμπτη ετικέτα που κολλάει στο γυαλί και σχεδόν σε όλα τα άλλα υλικά.
| Διάμετρος - εξωτερική | 28 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κασσίτερος |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 3 g |
| ύψος | 1 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Στρογγυλή μεταλλική ετικέτα 'Αχλάδι' Ιδανική για σναπ αχλάδι, λικέρ αχλάδι κ.λπ. Στρογγυλή 2,5 cm μεγάλη, αυτοκόλλητη και εύκαμπτη ετικέτα που κολλάει στο γυαλί και σχεδόν σε όλα τα άλλα υλικά.
| Διάμετρος - εξωτερική | 28 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κασσίτερος |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 3 g |
| ύψος | 1 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.




















