Potíria kai fiales Αντλία διανομέα χωρίς αέρα 'Micro', πλαστικό PP, λευκός
Κωδικός άρθρου : 100000210
Αντλία διανομέα χωρίς αέρα 'Micro', πλαστικό PP, λευκός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,48 €
20
1,44 €
2%
50
1,39 €
6%
100
1,37 €
7%
250
1,11 €
24%
500
1,07 €
27%
1.000
1,04 €
29%
2.500
0,88 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,48 € 1,48 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η αντλία διανομέα Airless 'Micro' από λευκό πλαστικό PP προσφέρει μια πρακτική και υγιεινή λύση για τα προϊόντα σας. Ξεχωρίζει με τον συμπαγή σχεδιασμό της και την εύκολη χρήση της. Ιδανική για ακριβή δοσομέτρηση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 10 g |
| ύψος | 36 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Micro |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η αντλία διανομέα Airless 'Micro' από λευκό πλαστικό PP προσφέρει μια πρακτική και υγιεινή λύση για τα προϊόντα σας. Ξεχωρίζει με τον συμπαγή σχεδιασμό της και την εύκολη χρήση της. Ιδανική για ακριβή δοσομέτρηση.
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 10 g |
| ύψος | 36 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Micro |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























