Potíria kai fiales Ακροφύσιο φελλού 17-21 x 33, πιεσμένος φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100002350
Ακροφύσιο φελλού 17-21 x 33, πιεσμένος φελλός, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,12 €
100
0,11 €
8%
500
0,10 €
16%
2.000
0,09 €
25%
10.000
0,08 €
33%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,12 € 0,12 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο μπεζ κορμός από υψηλής ποιότητας συμπιεσμένο φελλό είναι ειδικά σχεδιασμένος για στρογγυλά μπουκάλια με φελλόστομο. Εξασφαλίζει ένα ασφαλές, στεγανό κλείσιμο που προστατεύει αξιόπιστα το περιεχόμενο από διαρροές και διατηρεί τη φρεσκάδα. Μέσω της ακριβούς εφαρμογής του και του φυσικού υλικού, προσφέρει μια ανθεκτική και λειτουργική λύση για την ασφαλή αποθήκευση υγρών.
| Διάμετρος - εξωτερική | 21 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Φυσικός φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 1,8 g |
| ύψος | 33 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 17–21×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο μπεζ κορμός από υψηλής ποιότητας συμπιεσμένο φελλό είναι ειδικά σχεδιασμένος για στρογγυλά μπουκάλια με φελλόστομο. Εξασφαλίζει ένα ασφαλές, στεγανό κλείσιμο που προστατεύει αξιόπιστα το περιεχόμενο από διαρροές και διατηρεί τη φρεσκάδα. Μέσω της ακριβούς εφαρμογής του και του φυσικού υλικού, προσφέρει μια ανθεκτική και λειτουργική λύση για την ασφαλή αποθήκευση υγρών.
| Διάμετρος - εξωτερική | 21 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Φυσικός φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 1,8 g |
| ύψος | 33 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 17–21×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























