Potíria kai fiales Αιχμηρός φελλός 25-35 x 27, φελλός συμπίεσης, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100002310
Αιχμηρός φελλός 25-35 x 27, φελλός συμπίεσης, μπεζ, για στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,37 €
20
0,36 €
2%
50
0,35 €
5%
100
0,34 €
8%
250
0,27 €
27%
500
0,26 €
29%
1.000
0,25 €
32%
2.500
0,23 €
37%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,37 € 0,37 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Αυτό το κορυφαίο πώμα από υψηλής ποιότητας συμπιεσμένο φελλό κλείνει με ασφάλεια και κομψότητα το στόμιο των φιαλών σας. Προστατεύει αξιόπιστα το περιεχόμενο από εξωτερικές επιδράσεις και, χάρη στην τέλεια εφαρμογή του, εξασφαλίζει στεγανή σφράγιση. Ανθεκτικό και μακράς διάρκειας, αυτό το στρογγυλό κλείσιμο είναι η ιδανική επιλογή για να κλείσετε τις φιάλες σας αυθεντικά και λειτουργικά.
| Διάμετρος - εξωτερική | 35 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κοκκώδης φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 25–35×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Αυτό το κορυφαίο πώμα από υψηλής ποιότητας συμπιεσμένο φελλό κλείνει με ασφάλεια και κομψότητα το στόμιο των φιαλών σας. Προστατεύει αξιόπιστα το περιεχόμενο από εξωτερικές επιδράσεις και, χάρη στην τέλεια εφαρμογή του, εξασφαλίζει στεγανή σφράγιση. Ανθεκτικό και μακράς διάρκειας, αυτό το στρογγυλό κλείσιμο είναι η ιδανική επιλογή για να κλείσετε τις φιάλες σας αυθεντικά και λειτουργικά.
| Διάμετρος - εξωτερική | 35 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κοκκώδης φελλός |
| Χώρα κατασκευής | Πορτογαλία |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 27 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 25–35×27 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.


























