Potíria kai fiales 900 ml γυάλινο βάζο με μεταλλικό κλιπ, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100012250
(1)
900 ml γυάλινο βάζο με μεταλλικό κλιπ, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,55 €
20
3,45 €
2%
50
3,35 €
5%
100
3,28 €
7%
250
2,67 €
24%
594
2,59 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,55 € 3,55 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Συρμάτινο γυαλί αιώρησης 900 ml. Κλασικό και κομψό!Ένα συρμάτινο βάζο είναι ιδανικό για συντήρηση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 900 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 900 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 100 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 650 g |
| ύψος | 141,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:07 μ.μ.
Qualität
Die Qualität der Gläser ist hervorragend.
Συρμάτινο γυαλί αιώρησης 900 ml. Κλασικό και κομψό!Ένα συρμάτινο βάζο είναι ιδανικό για συντήρηση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 900 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 900 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 100 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 650 g |
| ύψος | 141,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:07 μ.μ.
Qualität
Die Qualität der Gläser ist hervorragend.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























