Potíria kai fiales 750 ml πιθάρι από πηλό, πέτρινο σκεύος, μαύρο, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100004210
750 ml πιθάρι από πηλό, πέτρινο σκεύος, μαύρο, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,03 €
10
2,94 €
2%
20
2,85 €
5%
50
2,80 €
7%
100
2,29 €
24%
200
2,20 €
27%
528
2,12 €
30%
1.056
1,82 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,03 € 3,03 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η πέτρινη κανάτα 750 ml με στόμιο φελλού «μαύρο-ματ» είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Ειδικά χαρακτηριστικά: αδιαφάνεια, ιδιαίτερα μακρά επίδραση ψύξης και αντοχή σε οξύ. Σημειώστε επίσης ότι δεν μπορούμε να αποκλείσουμε εντελώς ελαφρά ίχνη τριβής με μαύρο ματ λούστρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 780 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 263 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η πέτρινη κανάτα 750 ml με στόμιο φελλού «μαύρο-ματ» είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Ειδικά χαρακτηριστικά: αδιαφάνεια, ιδιαίτερα μακρά επίδραση ψύξης και αντοχή σε οξύ. Σημειώστε επίσης ότι δεν μπορούμε να αποκλείσουμε εντελώς ελαφρά ίχνη τριβής με μαύρο ματ λούστρο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 780 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 263 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















