Potíria kai fiales 750 ml πιθάρι από πήλινο υλικό, μαύρο, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό μπρούτζινο κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100038060
(1)
750 ml πιθάρι από πήλινο υλικό, μαύρο, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό μπρούτζινο κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,32 €
10
3,22 €
3%
20
3,12 €
6%
50
3,06 €
7%
100
2,49 €
24%
200
2,39 €
28%
528
2,32 €
30%
1.056
1,99 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,32 € 3,32 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ο μαύρος ματ κούπος από κεραμικό 750ml είναι συμβατός με κλείσιμο με μηχανισμό και είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Οι κούπες από κεραμικό διακρίνονται για την αδιαφάνεια, την ιδιαίτερα μακρά ψυκτική δράση και την αντοχή στα οξέα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 780 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 263 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (στάνταρ στενό) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
25 Φεβρουαρίου 2026 9:03 π.μ.
Wunderbares Produkt
Optik und Haptik der Flasche sind einzigartig. Ich verwende es selbst zum Abfüllen und kann es uneingeschränkt empfehlen.
Ο μαύρος ματ κούπος από κεραμικό 750ml είναι συμβατός με κλείσιμο με μηχανισμό και είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Οι κούπες από κεραμικό διακρίνονται για την αδιαφάνεια, την ιδιαίτερα μακρά ψυκτική δράση και την αντοχή στα οξέα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 780 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 263 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (στάνταρ στενό) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
25 Φεβρουαρίου 2026 9:03 π.μ.
Wunderbares Produkt
Optik und Haptik der Flasche sind einzigartig. Ich verwende es selbst zum Abfüllen und kann es uneingeschränkt empfehlen.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























