Potíria kai fiales 750 ml πιθάρι από πέτρινο σκεύος, λευκό, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κρίκο
Κωδικός άρθρου : 100032990
(1)
750 ml πιθάρι από πέτρινο σκεύος, λευκό, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κρίκο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,36 €
10
3,25 €
3%
20
3,16 €
5%
50
3,09 €
8%
100
2,52 €
24%
200
2,42 €
27%
528
2,35 €
30%
1.056
2,02 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,36 € 3,36 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η λευκή πέτρινη κανάτα 750ml με swing top είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Οι κανάτες από πέτρινα σκεύη χαρακτηρίζονται από την αδιαφάνειά τους, την ιδιαίτερα μακρά δράση ψύξης και την αντοχή τους στα οξέα. Προσφέρουμε επίσης κανάτες από πέτρα σε άλλα χρώματα και σχήματα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 780 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 263 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (στάνταρ στενό) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
25 Φεβρουαρίου 2026 9:03 π.μ.
Wunderbares Produkt
Optik und Haptik der Flasche sind einzigartig. Ich verwende es selbst zum Abfüllen und kann es uneingeschränkt empfehlen.
Η λευκή πέτρινη κανάτα 750ml με swing top είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Οι κανάτες από πέτρινα σκεύη χαρακτηρίζονται από την αδιαφάνειά τους, την ιδιαίτερα μακρά δράση ψύξης και την αντοχή τους στα οξέα. Προσφέρουμε επίσης κανάτες από πέτρα σε άλλα χρώματα και σχήματα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 780 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 263 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (στάνταρ στενό) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
25 Φεβρουαρίου 2026 9:03 π.μ.
Wunderbares Produkt
Optik und Haptik der Flasche sind einzigartig. Ich verwende es selbst zum Abfüllen und kann es uneingeschränkt empfehlen.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























