Potíria kai fiales 750 ml PET-φιάλη 'Milk and Juice', πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Κωδικός άρθρου : 100027390
750 ml PET-φιάλη 'Milk and Juice', πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,09 €
30
1,06 €
2%
60
1,03 €
5%
105
0,99 €
9%
210
0,82 €
24%
510
0,78 €
28%
1.200
0,76 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,09 € 1,09 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι μας με φαρδύ λαιμό PET 750 ml «Milk and Juice» λευκό σε μοντέρνο σχέδιο είναι ιδανικό για γέμιση χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Τα μπουκάλια έχουν μεγάλο άνοιγμα πλήρωσης.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 778 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 76 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 30 g |
| ύψος | 230 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι μας με φαρδύ λαιμό PET 750 ml «Milk and Juice» λευκό σε μοντέρνο σχέδιο είναι ιδανικό για γέμιση χυμών, γαλακτοκομικών προϊόντων και άλλων τροφίμων. Τα μπουκάλια έχουν μεγάλο άνοιγμα πλήρωσης.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 778 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 76 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 30 g |
| ύψος | 230 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PET 38 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























