Potíria kai fiales 750 ml μπουκάλι μπύρας Βέλγιο, γυαλί, καφέ, στόμιο: κλείσιμο με μπρούτζινο μηχανισμό
Κωδικός άρθρου : 100007390
(1)
750 ml μπουκάλι μπύρας Βέλγιο, γυαλί, καφέ, στόμιο: κλείσιμο με μπρούτζινο μηχανισμό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,84 €
15
1,79 €
2%
30
1,73 €
5%
60
1,69 €
8%
105
1,37 €
25%
300
1,33 €
27%
720
1,28 €
30%
1.421
1,10 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,84 € 1,84 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ανθεκτικό μπουκάλι καφέ μπύρας 750 ml με αιωρούμενη κορυφή είναι κατάλληλο για εκτύπωση μεμονωμένων φιαλών. Αυτό το μπουκάλι είναι μια επαναχρησιμοποιήσιμη έκδοση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 79,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 585 g |
| ύψος | 306 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
10 Δεκεμβρίου 2023 8:23 μ.μ.
Really Nice Bottles
Bottled my lager in these and they work a treat, look nice too. Perfect!
Το ανθεκτικό μπουκάλι καφέ μπύρας 750 ml με αιωρούμενη κορυφή είναι κατάλληλο για εκτύπωση μεμονωμένων φιαλών. Αυτό το μπουκάλι είναι μια επαναχρησιμοποιήσιμη έκδοση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 79,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 585 g |
| ύψος | 306 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
10 Δεκεμβρίου 2023 8:23 μ.μ.
Really Nice Bottles
Bottled my lager in these and they work a treat, look nice too. Perfect!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























