Potíria kai fiales 750 ml Μπουκάλι μπύρας/σαμπάνιας 'Tosca', γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: καπάκι κορωνοειδές
Κωδικός άρθρου : 100035020
750 ml Μπουκάλι μπύρας/σαμπάνιας 'Tosca', γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: καπάκι κορωνοειδές
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,22 €
20
2,17 €
2%
50
2,11 €
4%
100
2,05 €
7%
250
1,75 €
21%
508
1,69 €
23%
762
1,63 €
26%
1.016
1,55 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,22 € 2,22 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ποιοτικό ποτήρι Ιταλίας! Το λεπτό σχήμα που μοιάζει με σφυρί εξασφαλίζει χάρη και κομψότητα στο μπουκάλι αντικέ πράσινης σαμπάνιας/μπύρας «Tosca» των 750 ml. Το αντίκες πράσινο χρώμα προσφέρει ειδική προστασία από το φως και το μεγάλο βάρος του ποτηριού μαρτυρεί την υψηλή ποιότητα του γυαλιού, που στηρίζει την ποιότητα των χειροποίητων μπύρας (craft beer) και των αφρώδη και αφρώδη κρασιά υψηλής ποιότητας!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 773 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 97,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 750 , 769 g |
| ύψος | 305 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ποιοτικό ποτήρι Ιταλίας! Το λεπτό σχήμα που μοιάζει με σφυρί εξασφαλίζει χάρη και κομψότητα στο μπουκάλι αντικέ πράσινης σαμπάνιας/μπύρας «Tosca» των 750 ml. Το αντίκες πράσινο χρώμα προσφέρει ειδική προστασία από το φως και το μεγάλο βάρος του ποτηριού μαρτυρεί την υψηλή ποιότητα του γυαλιού, που στηρίζει την ποιότητα των χειροποίητων μπύρας (craft beer) και των αφρώδη και αφρώδη κρασιά υψηλής ποιότητας!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 773 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 97,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 750 , 769 g |
| ύψος | 305 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















