Potíria kai fiales 750 ml μπουκάλι μπύρας/σαμπάνιας 'Butterfly', γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: καπάκι κορώνας
Κωδικός άρθρου : 100034970
750 ml μπουκάλι μπύρας/σαμπάνιας 'Butterfly', γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: καπάκι κορώνας
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,41 €
20
2,35 €
2%
50
2,27 €
5%
100
2,21 €
8%
250
1,82 €
24%
500
1,75 €
27%
750
1,68 €
30%
1.016
1,44 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,41 € 2,41 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ποιοτικό ποτήρι Ιταλίας! Έχετε ένα προϊόν υψηλής ποιότητας και εξακολουθείτε να χρειάζεστε κατάλληλη συσκευασία για αυτό; Με το παρόν προσφέρουμε κατάλληλα μπουκάλια εκτός των καθημερινών προτύπων! Το μπουκάλι "Butterfly" της αντίκα πράσινης σαμπάνιας/μπύρας των 750 ml εντυπωσιάζει όχι μόνο με το ασυνήθιστο κωνικό του σχήμα αλλά και με το αντίκες πράσινο χρώμα του. προσφέρει ειδική προστασία από το φως και το υψηλό γυάλινο βάρος του αντανακλά την υψηλή ποιότητα γυαλιού του μπουκαλιού. Οι craft μπίρες και τα αφρώδη και αφρώδη κρασιά υψηλής ποιότητας είναι σε καλά χέρια εδώ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 780 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 90,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 750 g |
| ύψος | 250 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ποιοτικό ποτήρι Ιταλίας! Έχετε ένα προϊόν υψηλής ποιότητας και εξακολουθείτε να χρειάζεστε κατάλληλη συσκευασία για αυτό; Με το παρόν προσφέρουμε κατάλληλα μπουκάλια εκτός των καθημερινών προτύπων! Το μπουκάλι "Butterfly" της αντίκα πράσινης σαμπάνιας/μπύρας των 750 ml εντυπωσιάζει όχι μόνο με το ασυνήθιστο κωνικό του σχήμα αλλά και με το αντίκες πράσινο χρώμα του. προσφέρει ειδική προστασία από το φως και το υψηλό γυάλινο βάρος του αντανακλά την υψηλή ποιότητα γυαλιού του μπουκαλιού. Οι craft μπίρες και τα αφρώδη και αφρώδη κρασιά υψηλής ποιότητας είναι σε καλά χέρια εδώ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 780 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 90,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 750 g |
| ύψος | 250 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















