Potíria kai fiales 750 ml Μπουκάλι μπύρας 'Horta', γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: καπάκι κορώνας
Κωδικός άρθρου : 100034950
750 ml Μπουκάλι μπύρας 'Horta', γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: καπάκι κορώνας
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,98 €
20
2,88 €
3%
50
2,81 €
5%
100
2,74 €
8%
200
2,24 €
24%
300
2,16 €
27%
450
2,10 €
29%
600
1,80 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,98 € 2,98 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ποιοτικό ποτήρι Ιταλίας! Η 'Craft Beer' είναι αυτή τη στιγμή πολύ μοντέρνα και προσφέρουμε κατάλληλα μπουκάλια εκτός των καθημερινών προτύπων. Το μπουκάλι αντίκα πράσινης μπύρας «Horta» των 750 ml εντυπωσιάζει με το αντίκες πράσινο χρώμα του, το οποίο προσφέρει ειδική προστασία από το φως και το μεγάλο βάρος του σε γυαλί. που αντανακλά την υψηλή ποιότητα γυαλιού του μπουκαλιού. Αυτό το μπουκάλι είναι επομένως ιδανικό για την εμφιάλωση υψηλής ποιότητας, χειροποίητης ζυθοποιίας (αλλά και τα αφρώδη και αφρώδη κρασιά αισθάνονται σαν στο σπίτι τους) και έτσι εξασφαλίζει μια αρμονική συνολική εικόνα της συσκευασίας και του περιεχομένου.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 775 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 91 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 271 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ποιοτικό ποτήρι Ιταλίας! Η 'Craft Beer' είναι αυτή τη στιγμή πολύ μοντέρνα και προσφέρουμε κατάλληλα μπουκάλια εκτός των καθημερινών προτύπων. Το μπουκάλι αντίκα πράσινης μπύρας «Horta» των 750 ml εντυπωσιάζει με το αντίκες πράσινο χρώμα του, το οποίο προσφέρει ειδική προστασία από το φως και το μεγάλο βάρος του σε γυαλί. που αντανακλά την υψηλή ποιότητα γυαλιού του μπουκαλιού. Αυτό το μπουκάλι είναι επομένως ιδανικό για την εμφιάλωση υψηλής ποιότητας, χειροποίητης ζυθοποιίας (αλλά και τα αφρώδη και αφρώδη κρασιά αισθάνονται σαν στο σπίτι τους) και έτσι εξασφαλίζει μια αρμονική συνολική εικόνα της συσκευασίας και του περιεχομένου.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 775 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 91 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 271 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















