Potíria kai fiales 750 ml γυάλινο μπουκάλι 'Bravo', δεκαγωνικό, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Κωδικός άρθρου : 100004670
750 ml γυάλινο μπουκάλι 'Bravo', δεκαγωνικό, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,25 €
15
3,24 €
0%
30
3,06 €
5%
60
2,78 €
14%
105
2,39 €
26%
210
2,27 €
30%
784
1,94 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,25 € 3,25 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μπουκάλι με κούνια 750 ml 'Bravo' Elegant - 10 τετράγωνο μπουκάλι με αιώρηση στο μέγεθος των τριών τετάρτων του λίτρου.
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 73 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Οχτάπλευρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 480 g |
| ύψος | 280 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Μπουκάλι με κούνια 750 ml 'Bravo' Elegant - 10 τετράγωνο μπουκάλι με αιώρηση στο μέγεθος των τριών τετάρτων του λίτρου.
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 73 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Οχτάπλευρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 480 g |
| ύψος | 280 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























