Potíria kai fiales 750 ml γυάλινο μπουκάλι 'Bordeaux Tradition', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100038920
750 ml γυάλινο μπουκάλι 'Bordeaux Tradition', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,71 €
60
0,69 €
2%
105
0,65 €
8%
255
0,57 €
19%
705
0,53 €
25%
1.398
0,44 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Ανακαλύψτε το γυάλινο μπουκάλι 750 ml 'Bordeaux Tradition' με στρογγυλό σχήμα και φελλό. Ιδανικό για κρασί, λικέρ, αποστάγματα και τσίπουρο – κομψό δοχείο για τα ποτά σας. Ένα κλασικό γυάλινο δοχείο που συνδυάζει ποιότητα και παράδοση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 767 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 74,5 , 77 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 390 , 450 g |
| ύψος | 279 , 300,54 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ανακαλύψτε το γυάλινο μπουκάλι 750 ml 'Bordeaux Tradition' με στρογγυλό σχήμα και φελλό. Ιδανικό για κρασί, λικέρ, αποστάγματα και τσίπουρο – κομψό δοχείο για τα ποτά σας. Ένα κλασικό γυάλινο δοχείο που συνδυάζει ποιότητα και παράδοση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 767 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 74,5 , 77 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 390 , 450 g |
| ύψος | 279 , 300,54 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























