Potíria kai fiales 750 ml γυάλινο μπουκάλι 'Αμφορέας', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100025870
750 ml γυάλινο μπουκάλι 'Αμφορέας', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,17 €
30
2,11 €
2%
60
2,04 €
5%
105
2,00 €
7%
210
1,63 €
24%
435
1,58 €
27%
870
1,51 €
30%
1.728
1,31 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το διακοσμητικό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Amphore» των 750 ml είναι τέλειο για τα υψηλής ποιότητας έλαια και τα αιθέρια έλαια σας χάρη στην ελληνική του αίσθηση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 71 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 640 g |
| ύψος | 302 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διακοσμητικό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Amphore» των 750 ml είναι τέλειο για τα υψηλής ποιότητας έλαια και τα αιθέρια έλαια σας χάρη στην ελληνική του αίσθηση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 71 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 640 g |
| ύψος | 302 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























