Potíria kai fiales 75 ml δοχείο PET 'Isabella', στόμιο: 48/400
Κωδικός άρθρου : 100017260
75 ml δοχείο PET 'Isabella', στόμιο: 48/400
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,60 €
20
0,58 €
3%
88
0,56 €
6%
132
0,55 €
8%
264
0,44 €
26%
528
0,43 €
28%
1.012
0,42 €
30%
3.276
0,35 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,60 € 0,60 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κουτί PET 75 ml 'Isabella Mini' - Black μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως για τρόφιμα και για συσκευασία και αποθήκευση προϊόντων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 96 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 75 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Ολλανδία |
| βάρος | 10 g |
| ύψος | 57 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 48/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κουτί PET 75 ml 'Isabella Mini' - Black μπορεί να χρησιμοποιηθεί παγκοσμίως για τρόφιμα και για συσκευασία και αποθήκευση προϊόντων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 96 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 75 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | Ολλανδία |
| βάρος | 10 g |
| ύψος | 57 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 48/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















