Potíria kai fiales 75 ml Airless διανομέας 'Mezzo', πλαστικό PP, λευκό
Κωδικός άρθρου : 100021230
75 ml Airless διανομέας 'Mezzo', πλαστικό PP, λευκό
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,85 €
20
0,83 €
2%
60
0,81 €
4%
120
0,79 €
7%
240
0,64 €
24%
360
0,62 €
27%
540
0,61 €
28%
1.000
0,52 €
38%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,85 € 0,85 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
75ml Airless Dispenser 'Noblesse' Η βάση - το σώμα του διανομέα είναι λευκό. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.Η ποσότητα που διανέμεται ανά κτύπημα είναι περίπου 0,8 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 75 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 75 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 37 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 18 g |
| ύψος | 113 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Mezzo |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
75ml Airless Dispenser 'Noblesse' Η βάση - το σώμα του διανομέα είναι λευκό. Ιδανικό και πολύ οικονομικό για αλοιφές, μείγματα και πολλά άλλα προϊόντα.Η ποσότητα που διανέμεται ανά κτύπημα είναι περίπου 0,8 ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 75 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 75 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 37 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 18 g |
| ύψος | 113 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | Mezzo |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















