Potíria kai fiales 720 ml ποτήρι με όψη, στόμιο: Twist-Off (TO 66)
Κωδικός άρθρου : 100026380
720 ml ποτήρι με όψη, στόμιο: Twist-Off (TO 66)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,94 €
20
0,88 €
6%
50
0,82 €
12%
100
0,80 €
14%
200
0,76 €
19%
500
0,68 €
27%
1.014
0,64 €
31%
2.028
0,62 €
34%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,94 € 0,94 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με τις διακοσμητικές περιβάλλουσες όψεις, το ψηλό ποτήρι γενικής χρήσης «Santorin» των 720 ml μεταφέρει παράδοση και ποιότητα και είναι ιδανικό για κονσερβοποίηση και συντήρηση. Ύψος πεδίου ετικέτας: περίπου 75 mm.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 720 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 720 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 86 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 165 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με τις διακοσμητικές περιβάλλουσες όψεις, το ψηλό ποτήρι γενικής χρήσης «Santorin» των 720 ml μεταφέρει παράδοση και ποιότητα και είναι ιδανικό για κονσερβοποίηση και συντήρηση. Ύψος πεδίου ετικέτας: περίπου 75 mm.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 720 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 720 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 86 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 165 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























