700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Titano', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,98 €
15
3,87 €
2%
30
3,75 €
5%
60
3,67 €
7%
105
3,18 €
20%
210
3,07 €
22%
330
2,95 €
25%
540
2,85 €
28%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,98 € 3,98 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κομψό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Titano» των 700 ml χαρακτηρίζεται από χοντρή γυάλινη βάση. Το βαρύ μπουκάλι είναι κατάλληλο για κάθε είδους λικέρ και οινοπνευματώδη.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 721 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 75 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 750 g |
| ύψος | 294,4 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
25 Σεπτεμβρίου 2023 6:51 π.μ.
Projet d'eau consommable
très belle bouteille stylé avec un usage eau en restaurant plate et pétillante
Το κομψό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Titano» των 700 ml χαρακτηρίζεται από χοντρή γυάλινη βάση. Το βαρύ μπουκάλι είναι κατάλληλο για κάθε είδους λικέρ και οινοπνευματώδη.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 721 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 75 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 750 g |
| ύψος | 294,4 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
25 Σεπτεμβρίου 2023 6:51 π.μ.
Projet d'eau consommable
très belle bouteille stylé avec un usage eau en restaurant plate et pétillante
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























