
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 722 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 79,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 312 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
5 Φεβρουαρίου 2025 9:24 π.μ.
Perfekte Flasche für selbstgemachten Likör
Ich nutze diese Flasche für selbstgemachten Likör und bin sehr zufrieden. Die Flasche sieht richtig edel aus und liegt gut in der Hand. Der Korkverschluss passt perfekt und hält dicht, es läuft nichts aus. Die Verarbeitung ist hochwertig und das Glas schön klar. Ideal zum Verschenken oder für den eigenen Vorrat – würde ich definitiv wieder kaufen.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 722 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 79,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 312 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
5 Φεβρουαρίου 2025 9:24 π.μ.
Perfekte Flasche für selbstgemachten Likör
Ich nutze diese Flasche für selbstgemachten Likör und bin sehr zufrieden. Die Flasche sieht richtig edel aus und liegt gut in der Hand. Der Korkverschluss passt perfekt und hält dicht, es läuft nichts aus. Die Verarbeitung ist hochwertig und das Glas schön klar. Ideal zum Verschenken oder für den eigenen Vorrat – würde ich definitiv wieder kaufen.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























