Potíria kai fiales 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Margarethe', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100032690
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Margarethe', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,42 €
30
2,36 €
2%
60
2,29 €
5%
105
2,22 €
8%
210
1,82 €
24%
405
1,76 €
27%
600
1,69 €
30%
1.200
1,46 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,42 € 2,42 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Margarethe» των 700 ml με το ελαφρώς κωνικό σώμα του μπουκαλιού είναι ευέλικτο. Τα πνεύματα συγκεκριμένα (αλλά και πολλά περισσότερα) είναι σε καλά χέρια εδώ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 722 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 78,9 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 241,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Margarethe» των 700 ml με το ελαφρώς κωνικό σώμα του μπουκαλιού είναι ευέλικτο. Τα πνεύματα συγκεκριμένα (αλλά και πολλά περισσότερα) είναι σε καλά χέρια εδώ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 722 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 78,9 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 241,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























