Potíria kai fiales 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Linea Uno', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100012300
(1)
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Linea Uno', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,23 €
10
4,10 €
3%
20
3,97 €
6%
50
3,89 €
8%
100
3,17 €
25%
200
3,07 €
27%
338
2,95 €
30%
676
2,53 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,23 € 4,23 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Βαρύ premium μπουκάλι σε κορυφαία τιμή: Το κομψό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Linea Uno» των 700 ml ζυγίζει 740 γραμμάρια χάρη στη χοντρή γυάλινη βάση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 87 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 740 g |
| ύψος | 232 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
18 Μαΐου 2024 9:38 μ.μ.
Best bottle
These bottle I have loved from the start. Need to make more
Βαρύ premium μπουκάλι σε κορυφαία τιμή: Το κομψό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Linea Uno» των 700 ml ζυγίζει 740 γραμμάρια χάρη στη χοντρή γυάλινη βάση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 87 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 740 g |
| ύψος | 232 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
18 Μαΐου 2024 9:38 μ.μ.
Best bottle
These bottle I have loved from the start. Need to make more
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























