Potíria kai fiales 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Gerardino', παγωμένο, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100033170
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Gerardino', παγωμένο, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,28 €
10
3,20 €
2%
20
3,09 €
5%
50
3,01 €
8%
100
2,46 €
24%
200
2,38 €
27%
432
2,31 €
29%
720
1,96 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,28 € 3,28 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με το τέλειο σχήμα του, το παγωμένο (παγωμένο) μπουκάλι «Geradino» των 700 ml δίνει σε κάθε ουσία, είτε σε σναπ, είτε σε λικέρ κ.λπ., μια ξεχωριστή εμφάνιση και ως εκ τούτου είναι πραγματικά εντυπωσιακό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 727 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 95 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 192 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με το τέλειο σχήμα του, το παγωμένο (παγωμένο) μπουκάλι «Geradino» των 700 ml δίνει σε κάθε ουσία, είτε σε σναπ, είτε σε λικέρ κ.λπ., μια ξεχωριστή εμφάνιση και ως εκ τούτου είναι πραγματικά εντυπωσιακό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 727 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 95 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 192 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























