Potíria kai fiales 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Gerardino', μαύρο, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100033180
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Gerardino', μαύρο, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,37 €
10
3,26 €
3%
20
3,17 €
5%
50
3,10 €
8%
100
2,53 €
24%
200
2,43 €
27%
432
2,36 €
29%
720
2,02 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,37 € 3,37 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μαύρο ματ μπουκάλι «Gerardino» των 700 ml είναι το ιδανικό μέρος για σναπ, λικέρ ή άλλα αποστάγματα. Φαίνεται πολύ κομψό και ταυτόχρονα ευχάριστα συγκρατημένο χάρη στη σκοτεινή του εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 727 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 95 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 192 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μαύρο ματ μπουκάλι «Gerardino» των 700 ml είναι το ιδανικό μέρος για σναπ, λικέρ ή άλλα αποστάγματα. Φαίνεται πολύ κομψό και ταυτόχρονα ευχάριστα συγκρατημένο χάρη στη σκοτεινή του εμφάνιση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 727 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 95 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 192 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























