Potíria kai fiales 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'First Class', στόμιο: φελλός

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Κομψός σχεδιασμός, προσεκτική κατασκευή και παχύς πάτος καθιστούν το γυάλινο μπουκάλι 700 ml 'First Class' το ιδανικό προϊόν για να γεμίζετε και να σερβίρετε λικέρ και άλλα αποστάγματα με στυλ. Το προϊόν μπορεί να κλείσει με φελλό και είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, ανθεκτικό σε κρύο και ζέστη καθώς και κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων και φούρνο.
Σημείωση: Στο πλαίσιο αλλαγής προμηθευτή μπορεί να υπάρξουν μικρές αποκλίσεις στις διαστάσεις αυτού του προϊόντος. Το μπουκάλι είναι περίπου 1 mm πιο στενό και 80 g πιο ελαφρύ από τις προηγούμενες παραδόσεις. Η λειτουργία και η ποιότητα διατηρούνται φυσικά. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 721 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 94 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 775 g |
| ύψος | 213 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
22 Οκτωβρίου 2025 10:12 π.μ.
top fles
goede kwaliteit, levering had iets sneller gemogen
Κομψός σχεδιασμός, προσεκτική κατασκευή και παχύς πάτος καθιστούν το γυάλινο μπουκάλι 700 ml 'First Class' το ιδανικό προϊόν για να γεμίζετε και να σερβίρετε λικέρ και άλλα αποστάγματα με στυλ. Το προϊόν μπορεί να κλείσει με φελλό και είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, ανθεκτικό σε κρύο και ζέστη καθώς και κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων και φούρνο.
Σημείωση: Στο πλαίσιο αλλαγής προμηθευτή μπορεί να υπάρξουν μικρές αποκλίσεις στις διαστάσεις αυτού του προϊόντος. Το μπουκάλι είναι περίπου 1 mm πιο στενό και 80 g πιο ελαφρύ από τις προηγούμενες παραδόσεις. Η λειτουργία και η ποιότητα διατηρούνται φυσικά. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 721 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 94 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 775 g |
| ύψος | 213 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
22 Οκτωβρίου 2025 10:12 π.μ.
top fles
goede kwaliteit, levering had iets sneller gemogen
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























