Potíria kai fiales 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Centurio', μαύρο, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100035870
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Centurio', μαύρο, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,86 €
21
4,74 €
2%
63
4,59 €
5%
105
4,45 €
8%
252
3,85 €
20%
504
3,69 €
24%
1.029
3,53 €
27%
1.536
3,41 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,86 € 4,86 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μπουκάλι μαύρο ματ 700 ml 'Centurio' Κομψό, κυλινδρικό μπουκάλι, με μαύρη ματ επίστρωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 713 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 320 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Μπουκάλι μαύρο ματ 700 ml 'Centurio' Κομψό, κυλινδρικό μπουκάλι, με μαύρη ματ επίστρωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 713 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 320 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















