Potíria kai fiales 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: GPI 33
Κωδικός άρθρου : 100030030
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: GPI 33
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,86 €
10
6,70 €
2%
20
6,54 €
4%
50
6,38 €
6%
100
5,64 €
17%
266
5,45 €
20%
532
5,29 €
22%
1.064
5,12 €
25%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 6,86 € 6,86 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 700 ml με καπάκι GPI μια ελκυστική εμφάνιση. Διατίθεται σε διάφορα μεγέθη.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 730 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 96,1 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 191,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 700 ml με καπάκι GPI μια ελκυστική εμφάνιση. Διατίθεται σε διάφορα μεγέθη.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 730 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 96,1 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 191,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























