Potíria kai fiales 700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100028750
700 ml γυάλινο μπουκάλι 'Aventura', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
6,92 €
10
6,71 €
3%
20
6,51 €
5%
50
6,36 €
8%
100
5,20 €
24%
266
5,01 €
27%
532
4,83 €
30%
1.064
4,15 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 6,92 € 6,92 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 700 ml μια ελκυστική εμφάνιση. Διατίθεται και σε φιάλες των 100ml, 200ml, 350ml και 500ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 730 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 96,1 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 193,2 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βάρος και η χοντρή γυάλινη βάση δίνουν στο διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Aventura» των 700 ml μια ελκυστική εμφάνιση. Διατίθεται και σε φιάλες των 100ml, 200ml, 350ml και 500ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 730 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 700 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 96,1 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 900 g |
| ύψος | 193,2 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























