Potíria kai fiales 634 ml φαρδύ γυάλινο βάζο με σύρμα, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100010470
634 ml φαρδύ γυάλινο βάζο με σύρμα, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,30 €
20
3,21 €
2%
50
3,11 €
5%
100
3,03 €
8%
250
2,48 €
24%
500
2,39 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,30 € 3,30 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Σχεδόν σαν της γιαγιάς: Το βολβώδες συρμάτινο βάζο 634 ml με γυάλινο καπάκι χαρακτηρίζεται από το κλασικό του σχήμα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 634 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 634 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 107,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 515 , 522 g |
| ύψος | 113 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Σχεδόν σαν της γιαγιάς: Το βολβώδες συρμάτινο βάζο 634 ml με γυάλινο καπάκι χαρακτηρίζεται από το κλασικό του σχήμα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 634 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 634 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 107,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 515 , 522 g |
| ύψος | 113 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























