Potíria kai fiales 550 ml γυάλινο βάζο με σύρμα, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Κωδικός άρθρου : 100012840
(1)
550 ml γυάλινο βάζο με σύρμα, τετράγωνο, στόμιο: κλείσιμο με σύρμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,20 €
20
3,10 €
3%
50
3,00 €
6%
100
2,94 €
8%
250
2,39 €
25%
495
2,31 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,20 € 3,20 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Τετράγωνο συρμάτινο βάζο 550 ml με γυάλινο καπάκι. Κλασικό και κομψό! Ένα συρμάτινο βάζο είναι ιδανικό για συντήρηση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 550 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 550 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 100 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 508 g |
| ύψος | 101,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:07 μ.μ.
Qualität
Die Qualität der Gläser ist hervorragend.
Τετράγωνο συρμάτινο βάζο 550 ml με γυάλινο καπάκι. Κλασικό και κομψό! Ένα συρμάτινο βάζο είναι ιδανικό για συντήρηση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 550 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 550 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 100 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 508 g |
| ύψος | 101,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:07 μ.μ.
Qualität
Die Qualität der Gläser ist hervorragend.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























