Potíria kai fiales 54 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυαλί, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Κωδικός άρθρου : 100028390
54 l φιάλη μπαλονιού με στενό λαιμό, γυαλί, στόμιο: καπάκι τύπου Stülpdeckel
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
51,99 €
10
50,95 €
2%
20
49,94 €
3%
50
48,94 €
5%
100
46,88 €
9%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 51,99 € 51,99 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι carboy 54 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι κατάλληλο για την προετοιμασία ή την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Δυστυχώς, δεν μπορούμε να προσφέρουμε κατάλληλα καλύμματα γλεύκους ή ζύμωσης για αυτόν τον καρμπόι.
| Όγκος - συνιστώμενος | 54000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 415 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 10500 g |
| ύψος | 680 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι carboy 54 λίτρων σε πλαστικό καλάθι είναι κατάλληλο για την προετοιμασία ή την αποθήκευση λικέρ και οινοπνευματωδών ποτών. Δυστυχώς, δεν μπορούμε να προσφέρουμε κατάλληλα καλύμματα γλεύκους ή ζύμωσης για αυτόν τον καρμπόι.
| Όγκος - συνιστώμενος | 54000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 415 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 10500 g |
| ύψος | 680 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















