Potíria kai fiales 500 ml πλαστικό μπουκάλι 'Tuffy', HDPE, φυσικό, στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100027230
500 ml πλαστικό μπουκάλι 'Tuffy', HDPE, φυσικό, στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,11 €
21
1,07 €
3%
63
1,05 €
5%
105
1,03 €
7%
210
0,83 €
25%
504
0,81 €
27%
1.000
0,78 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,11 € 1,11 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Φιάλη 500ml HDPE 'Tuffy' φυσικό/λευκό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 538 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 24 , 32 g |
| ύψος | 180 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Φιάλη 500ml HDPE 'Tuffy' φυσικό/λευκό.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 538 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 24 , 32 g |
| ύψος | 180 mm |
| Χρώμα | Φυσικό χρώμα |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















