Potíria kai fiales 500 ml πιθάρι για κρασί, από πέτρινο σμάλτο, μαύρο, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κρίκο
Κωδικός άρθρου : 100019670
(1)
500 ml πιθάρι για κρασί, από πέτρινο σμάλτο, μαύρο, στόμιο: κλείσιμο με μεταλλικό κρίκο
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,57 €
10
3,46 €
3%
20
3,35 €
6%
50
3,29 €
7%
100
2,69 €
24%
200
2,60 €
27%
500
2,49 €
30%
1.232
2,14 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,57 € 3,57 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η πέτρινη κανάτα των 500 ml είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Οι κανάτες από πέτρινα σκεύη χαρακτηρίζονται από την αδιαφάνειά τους, την ιδιαίτερα μακρά δράση ψύξης και την αντοχή τους στα οξέα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 530 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 700 g |
| ύψος | 202 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (στάνταρ στενό) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
25 Φεβρουαρίου 2026 9:03 π.μ.
Wunderbares Produkt
Optik und Haptik der Flasche sind einzigartig. Ich verwende es selbst zum Abfüllen und kann es uneingeschränkt empfehlen.
Η πέτρινη κανάτα των 500 ml είναι ένα ποιοτικό προϊόν από την περιοχή μας, το Westerwald. Οι κανάτες από πέτρινα σκεύη χαρακτηρίζονται από την αδιαφάνειά τους, την ιδιαίτερα μακρά δράση ψύξης και την αντοχή τους στα οξέα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 530 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 700 g |
| ύψος | 202 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (στάνταρ στενό) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
25 Φεβρουαρίου 2026 9:03 π.μ.
Wunderbares Produkt
Optik und Haptik der Flasche sind einzigartig. Ich verwende es selbst zum Abfüllen und kann es uneingeschränkt empfehlen.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















