Potíria kai fiales 500 ml μπουκάλι ξιδιού/λαδιού 'Biolio', γυαλί παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: DOP
Κωδικός άρθρου : 100035290
500 ml μπουκάλι ξιδιού/λαδιού 'Biolio', γυαλί παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: DOP
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,02 €
30
1,95 €
3%
60
1,91 €
5%
105
1,87 €
7%
255
1,64 €
18%
630
1,60 €
20%
1.050
1,54 €
23%
1.260
1,48 €
26%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,02 € 2,02 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ποιοτικό γυαλί «Κατασκευασμένο στην Ιταλία»! Η στρογγυλή φιάλη ξυδιού/ελαιολάδου 500ml «Biolio» DOP σε αντίκες πράσινο εντυπωσιάζει με το συμμετρικό σώμα της φιάλης, με τους μαλακούς, αρμονικά αναλογισμένους στρογγυλούς ώμους και την ίδια μορφή που έχει ο πυθμένας της φιάλης. Είναι εξαιρετικά κατάλληλη για την εμφιάλωση υψηλής ποιότητας ελαίων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 78 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 178 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ποιοτικό γυαλί «Κατασκευασμένο στην Ιταλία»! Η στρογγυλή φιάλη ξυδιού/ελαιολάδου 500ml «Biolio» DOP σε αντίκες πράσινο εντυπωσιάζει με το συμμετρικό σώμα της φιάλης, με τους μαλακούς, αρμονικά αναλογισμένους στρογγυλούς ώμους και την ίδια μορφή που έχει ο πυθμένας της φιάλης. Είναι εξαιρετικά κατάλληλη για την εμφιάλωση υψηλής ποιότητας ελαίων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 78 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 178 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















