Potíria kai fiales 500 ml μπουκάλι σάλτσας, πλαστικό LDPE, κόκκινο, στόμιο: 38/400
Κωδικός άρθρου : 100025200
500 ml μπουκάλι σάλτσας, πλαστικό LDPE, κόκκινο, στόμιο: 38/400
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,33 €
12
1,30 €
2%
24
1,26 €
5%
72
1,24 €
6%
120
1,00 €
24%
216
0,97 €
27%
504
0,94 €
29%
1.000
0,81 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,33 € 1,33 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μπουκάλι LDPE 500 ml 'Ketch'
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 530 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 63 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Δανία |
| βάρος | 32 g |
| ύψος | 190 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 38/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Μπουκάλι LDPE 500 ml 'Ketch'
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 530 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 63 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Δανία |
| βάρος | 32 g |
| ύψος | 190 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Μέγεθος κλεισίματος | 38/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























