Potíria kai fiales 500 ml μπουκάλι PET 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 24/410
Κωδικός άρθρου : 100016280
500 ml μπουκάλι PET 'Pegasus', πλαστικό, στόμιο: 24/410
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,22 €
24
1,18 €
3%
72
1,14 €
6%
120
1,13 €
7%
264
0,91 €
25%
384
0,88 €
27%
792
0,84 €
31%
1.554
0,73 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,22 € 1,22 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το βιδωτό καπάκι αλουμινίου επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 500 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 518 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 62 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 33 g |
| ύψος | 207 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το βιδωτό καπάκι αλουμινίου επιτρέπει στο μπουκάλι PET των 500 ml «Pegasus» να κλείνει αεροστεγώς και με ασφάλεια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 518 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 62 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 33 g |
| ύψος | 207 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























