Potíria kai fiales 500 ml μπουκάλι μπύρας με λαιμό τύπου Kropfhals, γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: κούμπωμα με μανταλάκι
Κωδικός άρθρου : 100032430
(1)
500 ml μπουκάλι μπύρας με λαιμό τύπου Kropfhals, γυαλί, παλαιωμένο πράσινο, στόμιο: κούμπωμα με μανταλάκι
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,32 €
10
1,28 €
3%
20
1,25 €
5%
50
1,22 €
7%
100
0,99 €
25%
250
0,97 €
26%
784
0,93 €
29%
1.568
0,79 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,32 € 1,32 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μην χάσετε την τρέχουσα τάση της craft μπίρας και γεμίστε τη μπύρα σας στο μπουκάλι αντίκες πράσινης μπύρας των 500 ml 'Winner' για να ξεχωρίσετε από τα τυπικά μπουκάλια μπύρας. Το αντίκες πράσινο χρώμα μπουκαλιού προστατεύει το περιεχόμενο από το πολύ φως. Η περιλαμβανόμενη αιωρούμενη μπλούζα όχι μόνο εξασφαλίζει το δημοφιλές «ποπ» και κάνει το ανοιγμένο μπουκάλι επανασφραγιζόμενο, αλλά προτείνει επίσης παραδοσιακή χειροτεχνία από τις παλιές καλές εποχές.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 530 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 82 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 236 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
10 Δεκεμβρίου 2023 8:23 μ.μ.
Really Nice Bottles
Bottled my lager in these and they work a treat, look nice too. Perfect!
Μην χάσετε την τρέχουσα τάση της craft μπίρας και γεμίστε τη μπύρα σας στο μπουκάλι αντίκες πράσινης μπύρας των 500 ml 'Winner' για να ξεχωρίσετε από τα τυπικά μπουκάλια μπύρας. Το αντίκες πράσινο χρώμα μπουκαλιού προστατεύει το περιεχόμενο από το πολύ φως. Η περιλαμβανόμενη αιωρούμενη μπλούζα όχι μόνο εξασφαλίζει το δημοφιλές «ποπ» και κάνει το ανοιγμένο μπουκάλι επανασφραγιζόμενο, αλλά προτείνει επίσης παραδοσιακή χειροτεχνία από τις παλιές καλές εποχές.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 530 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 82 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 236 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
10 Δεκεμβρίου 2023 8:23 μ.μ.
Really Nice Bottles
Bottled my lager in these and they work a treat, look nice too. Perfect!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























