Potíria kai fiales 500 ml μπουκάλι μπύρας, γυαλί, καφέ, στόμιο: κούμπωμα με αγκράφα

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 68,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 390 g |
| ύψος | 255 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Φεβρουαρίου 2025 12:10 μ.μ.
Klassische Bierflaschen in Top-Qualität!
Ich habe diese Bierflaschen für mein selbstgebrautes Bier bestellt. Der Bügelverschluss funktioniert einwandfrei und die Flaschen machen einen sehr robusten Eindruck. Die Lieferung war pünktlich und die Verpackung sicher. Absolut empfehlenswert!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 68,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 390 g |
| ύψος | 255 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Φεβρουαρίου 2025 12:10 μ.μ.
Klassische Bierflaschen in Top-Qualität!
Ich habe diese Bierflaschen für mein selbstgebrautes Bier bestellt. Der Bügelverschluss funktioniert einwandfrei und die Flaschen machen einen sehr robusten Eindruck. Die Lieferung war pünktlich und die Verpackung sicher. Absolut empfehlenswert!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























