Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Όπερα', σχέδιο: Αστέρια, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100004890
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Όπερα', σχέδιο: Αστέρια, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
5,61 €
12
5,44 €
3%
21
5,28 €
5%
63
5,16 €
8%
105
4,20 €
25%
200
4,06 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Χαρούμενο μπουκάλι τυπωμένο σε αφελές στυλ εκτύπωσης. Χριστουγεννιάτικη μπάλα, άγγελος, αστέρι, Άγιος Βασίλης, καμπάνα κάνουν τις καρδιές χαρούμενες. Εκτύπωση: Τυπωμένο ολόγυρα
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 522 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 312 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Χαρούμενο μπουκάλι τυπωμένο σε αφελές στυλ εκτύπωσης. Χριστουγεννιάτικη μπάλα, άγγελος, αστέρι, Άγιος Βασίλης, καμπάνα κάνουν τις καρδιές χαρούμενες. Εκτύπωση: Τυπωμένο ολόγυρα
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 522 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 70 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 312 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























