Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι Maximo με εκτύπωση 'Ημερολόγιο Advent', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100011400
500 ml γυάλινο μπουκάλι Maximo με εκτύπωση 'Ημερολόγιο Advent', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,38 €
28
4,25 €
2%
56
4,13 €
5%
112
3,99 €
8%
252
3,44 €
21%
504
3,32 €
24%
1.008
3,19 €
27%
2.500
3,07 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,38 € 4,38 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με το μπουκάλι ημερολογίου Advent 500ml 'Advento', η αναμονή για τα Χριστούγεννα γίνεται πιο υποφερτή! Χάρη στα διαφανή μέρη της διακόσμησης του μπουκαλιού, τα καθαρά και χρωματιστά λικέρ και οι χυμοί βρίσκουν ένα ωραίο σπίτι εδώ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 59,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 252 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με το μπουκάλι ημερολογίου Advent 500ml 'Advento', η αναμονή για τα Χριστούγεννα γίνεται πιο υποφερτή! Χάρη στα διαφανή μέρη της διακόσμησης του μπουκαλιού, τα καθαρά και χρωματιστά λικέρ και οι χυμοί βρίσκουν ένα ωραίο σπίτι εδώ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 59,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 252 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























