Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Marasca', τετράγωνο, στόμιο: PP 31,5

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 516 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 57 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 375 g |
| ύψος | 266 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 31,5 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:13 μ.μ.
Calitate
Calitatea sticlelor este excelentă. Voi mai cumpara cu drag.
19 Νοεμβρίου 2025 8:32 π.μ.
Perfekt!
Genau das, was ich für meinen Schnaps gesucht habe!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 516 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 57 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 375 g |
| ύψος | 266 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 31,5 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
2 σχόλια
26 Φεβρουαρίου 2026 12:13 μ.μ.
Calitate
Calitatea sticlelor este excelentă. Voi mai cumpara cu drag.
19 Νοεμβρίου 2025 8:32 π.μ.
Perfekt!
Genau das, was ich für meinen Schnaps gesucht habe!
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























