Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Linea Uno', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100016110
(1)
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Linea Uno', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,71 €
15
3,70 €
0%
30
3,61 €
2%
60
3,41 €
8%
105
2,91 €
21%
210
2,74 €
26%
420
2,60 €
29%
816
2,41 €
35%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,71 € 3,71 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Βαρύ premium μπουκάλι σε κορυφαία τιμή: Το κομψό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Linea Uno» των 500 ml ζυγίζει 615 γραμμάρια χάρη στη χοντρή γυάλινη βάση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 78 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 615 g |
| ύψος | 211 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
18 Μαΐου 2024 9:38 μ.μ.
Best bottle
These bottle I have loved from the start. Need to make more
Βαρύ premium μπουκάλι σε κορυφαία τιμή: Το κομψό διαφανές γυάλινο μπουκάλι «Linea Uno» των 500 ml ζυγίζει 615 γραμμάρια χάρη στη χοντρή γυάλινη βάση.
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 78 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 615 g |
| ύψος | 211 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
18 Μαΐου 2024 9:38 μ.μ.
Best bottle
These bottle I have loved from the start. Need to make more
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























