Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Καρδιά', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100028110
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Καρδιά', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,22 €
20
3,14 €
2%
50
3,01 €
6%
100
2,97 €
7%
290
2,41 €
25%
580
2,33 €
27%
870
2,26 €
29%
1.450
1,93 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,22 € 3,22 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Με το διαφανές μπουκάλι 500 ml 'Καρδιά' λέτε ξεκάθαρα 'Ευχαριστώ'. Ιδανικό για γάμους, γενέθλια ή Χριστούγεννα.
Για νομικούς λόγους δεν επιτρέπεται η εμπορική εμφιάλωση αποσταγμάτων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 517 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 54 mm |
| Σχήμα - Βάση | Καρδιά |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 188 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 17–21×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με το διαφανές μπουκάλι 500 ml 'Καρδιά' λέτε ξεκάθαρα 'Ευχαριστώ'. Ιδανικό για γάμους, γενέθλια ή Χριστούγεννα.
Για νομικούς λόγους δεν επιτρέπεται η εμπορική εμφιάλωση αποσταγμάτων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 517 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 54 mm |
| Σχήμα - Βάση | Καρδιά |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 400 g |
| ύψος | 188 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 17–21×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.
























