Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Homeland', στόμιο: GPI 28
Κωδικός άρθρου : 100031200
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'Homeland', στόμιο: GPI 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,66 €
20
3,54 €
3%
50
3,43 €
6%
100
3,37 €
7%
200
2,74 €
25%
392
2,65 €
27%
784
2,57 €
29%
1.568
2,20 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,66 € 3,66 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Διαφανές γυάλινο μπουκάλι 500ml 'Homeland' Η γεύση που θυμίζει σπίτι δεν μπορεί να αντικατασταθεί με τίποτα. Το μπουκάλι «Homeland», με τη γυάλινη βάση πάχους άνω των 2 cm, σας φρεσκάρει τις αναμνήσεις. Διατίθεται και σε έκδοση με πώμα από φελλό στα 500ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 81 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 204,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Διαφανές γυάλινο μπουκάλι 500ml 'Homeland' Η γεύση που θυμίζει σπίτι δεν μπορεί να αντικατασταθεί με τίποτα. Το μπουκάλι «Homeland», με τη γυάλινη βάση πάχους άνω των 2 cm, σας φρεσκάρει τις αναμνήσεις. Διατίθεται και σε έκδοση με πώμα από φελλό στα 500ml.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 520 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 81 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 600 g |
| ύψος | 204,1 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























