Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι 'First Class', στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100026190
(1)
500 ml γυάλινο μπουκάλι 'First Class', στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,95 €
20
1,89 €
3%
50
1,84 €
5%
100
1,80 €
7%
200
1,46 €
25%
440
1,41 €
27%
880
1,36 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,95 € 1,95 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Βαρύς γυάλινος πάτος, αποκλειστικός σχεδιασμός, κορυφαία ποιότητα – όλα αυτά συνδυάζει το μπουκάλι μας από διάφανο γυαλί 500 ml 'First Class'. Γεμίστε τα αποστάγματα, τα μπράντι και τα λικέρ σας σε αυτό το υψηλής ποιότητας γυάλινο μπουκάλι και κλείστε το με έναν κατάλληλο φελλό. Είναι ανθεκτικό στο κρύο και στη ζέστη και μπορεί να πλυθεί στο πλυντήριο πιάτων.
Σημείωση: Κατά τη διάρκεια αλλαγής προμηθευτή μπορεί να υπάρξουν μικρές αποκλίσεις στο βάρος αυτού του προϊόντος. Το μπουκάλι είναι περίπου 10 γρ. ελαφρύτερο σε σύγκριση με τις προηγούμενες παραδόσεις. Η λειτουργία και η ποιότητα παραμένουν φυσικά αμετάβλητες. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!
Σημείωση: Κατά τη διάρκεια αλλαγής προμηθευτή μπορεί να υπάρξουν μικρές αποκλίσεις στο βάρος αυτού του προϊόντος. Το μπουκάλι είναι περίπου 10 γρ. ελαφρύτερο σε σύγκριση με τις προηγούμενες παραδόσεις. Η λειτουργία και η ποιότητα παραμένουν φυσικά αμετάβλητες. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 517 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 590 g |
| ύψος | 193,4 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
22 Οκτωβρίου 2025 10:12 π.μ.
top fles
goede kwaliteit, levering had iets sneller gemogen
Βαρύς γυάλινος πάτος, αποκλειστικός σχεδιασμός, κορυφαία ποιότητα – όλα αυτά συνδυάζει το μπουκάλι μας από διάφανο γυαλί 500 ml 'First Class'. Γεμίστε τα αποστάγματα, τα μπράντι και τα λικέρ σας σε αυτό το υψηλής ποιότητας γυάλινο μπουκάλι και κλείστε το με έναν κατάλληλο φελλό. Είναι ανθεκτικό στο κρύο και στη ζέστη και μπορεί να πλυθεί στο πλυντήριο πιάτων.
Σημείωση: Κατά τη διάρκεια αλλαγής προμηθευτή μπορεί να υπάρξουν μικρές αποκλίσεις στο βάρος αυτού του προϊόντος. Το μπουκάλι είναι περίπου 10 γρ. ελαφρύτερο σε σύγκριση με τις προηγούμενες παραδόσεις. Η λειτουργία και η ποιότητα παραμένουν φυσικά αμετάβλητες. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!
Σημείωση: Κατά τη διάρκεια αλλαγής προμηθευτή μπορεί να υπάρξουν μικρές αποκλίσεις στο βάρος αυτού του προϊόντος. Το μπουκάλι είναι περίπου 10 γρ. ελαφρύτερο σε σύγκριση με τις προηγούμενες παραδόσεις. Η λειτουργία και η ποιότητα παραμένουν φυσικά αμετάβλητες. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 517 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 590 g |
| ύψος | 193,4 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
22 Οκτωβρίου 2025 10:12 π.μ.
top fles
goede kwaliteit, levering had iets sneller gemogen
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























