Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, παγωμένο, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100032870
(1)
500 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, παγωμένο, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,85 €
20
3,72 €
3%
50
3,63 €
5%
100
3,53 €
8%
200
2,88 €
25%
338
2,79 €
27%
676
2,70 €
29%
1.014
2,31 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,85 € 3,85 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το δημοφιλές μπουκάλι φαρμακείου 500ml: Τώρα και στο δημοφιλές frost look με frost white mat! Όχι μόνο η δροσερή εμφάνιση με την αληθινή έννοια της λέξης, αλλά και η ευχάριστα βελούδινη αίσθηση ενισχύουν περαιτέρω αυτό το κλασικό μπουκάλι και το κάνουν ιδανικό για πολύχρωμα αποστάγματα και βάμματα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 523 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 161,4 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
Το δημοφιλές μπουκάλι φαρμακείου 500ml: Τώρα και στο δημοφιλές frost look με frost white mat! Όχι μόνο η δροσερή εμφάνιση με την αληθινή έννοια της λέξης, αλλά και η ευχάριστα βελούδινη αίσθηση ενισχύουν περαιτέρω αυτό το κλασικό μπουκάλι και το κάνουν ιδανικό για πολύχρωμα αποστάγματα και βάμματα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 523 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 161,4 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























