Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, μαύρο, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100032880
(1)
500 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, μαύρο, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,96 €
20
3,85 €
2%
50
3,72 €
6%
100
3,65 €
7%
200
2,97 €
24%
338
2,87 €
27%
676
2,77 €
30%
1.014
2,37 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,96 € 3,96 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Απλό και συνάμα όμορφο: το μαύρο ματ μπουκάλι φαρμακείου 500 ml στο οποίο τα υψηλής ποιότητας λικέρ, λάδια και άλλα αποστάγματα είναι σε καλά χέρια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 523 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 161,4 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
Απλό και συνάμα όμορφο: το μαύρο ματ μπουκάλι φαρμακείου 500 ml στο οποίο τα υψηλής ποιότητας λικέρ, λάδια και άλλα αποστάγματα είναι σε καλά χέρια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 523 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 161,4 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















