Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, καφέ, στόμιο: φελλός

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το υψηλής ποιότητας μπουκάλι φαρμακείου 500 ml από καφέ γυαλί εντυπωσιάζει με τον ρετρό σχεδιασμό του, που αναβαθμίζει κάθε λικέρ και κάθε απόσταγμα, προσδίδοντάς του μια νότα vintage κομψότητας. Το καφέ μπουκάλι φαρμακείου είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, ανθεκτικό στο κρύο, στη ζέστη και στην υπεριώδη ακτινοβολία, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε φούρνο μικροκυμάτων και φούρνο.
Σημείωση: Στο πλαίσιο αλλαγής προμηθευτή, μπορεί να υπάρξουν μικρές αποκλίσεις στο χρώμα αυτού του προϊόντος. Η λειτουργία και η ποιότητα παραμένουν φυσικά αμετάβλητες. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση!
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 80 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Μαύρο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 340 g |
| ύψος | 162 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Το υψηλής ποιότητας μπουκάλι φαρμακείου 500 ml από καφέ γυαλί εντυπωσιάζει με τον ρετρό σχεδιασμό του, που αναβαθμίζει κάθε λικέρ και κάθε απόσταγμα, προσδίδοντάς του μια νότα vintage κομψότητας. Το καφέ μπουκάλι φαρμακείου είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, ανθεκτικό στο κρύο, στη ζέστη και στην υπεριώδη ακτινοβολία, και μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε φούρνο μικροκυμάτων και φούρνο.
Σημείωση: Στο πλαίσιο αλλαγής προμηθευτή, μπορεί να υπάρξουν μικρές αποκλίσεις στο χρώμα αυτού του προϊόντος. Η λειτουργία και η ποιότητα παραμένουν φυσικά αμετάβλητες. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση!
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 80 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Μαύρο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 340 g |
| ύψος | 162 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























