Potíria kai fiales 500 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, χρυσό, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100035980
(1)
500 ml γυάλινο μπουκάλι φαρμακοποιού, χρυσό, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
4,05 €
20
3,93 €
2%
50
3,82 €
5%
100
3,74 €
7%
200
3,06 €
24%
338
2,94 €
27%
676
2,84 €
29%
1.014
2,43 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 4,05 € 4,05 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Απλό και συνάμα όμορφο: το χρυσό-ματ μπουκάλι φαρμακείου 500 ml στο οποίο τα υψηλής ποιότητας λικέρ, λάδια και άλλα αποστάγματα είναι σε καλά χέρια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 523 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 161,4 mm |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
Απλό και συνάμα όμορφο: το χρυσό-ματ μπουκάλι φαρμακείου 500 ml στο οποίο τα υψηλής ποιότητας λικέρ, λάδια και άλλα αποστάγματα είναι σε καλά χέρια.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 523 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 g |
| ύψος | 161,4 mm |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
11 Ιουνίου 2024 3:18 μ.μ.
Bellissima
Bottiglia molto bella. La si può collocare in qualsiasi ambiente,elegante.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.






















